Twoje zamówienie

kontakt@siostrydekorantki.pl

Pn-Pt  9:00 - 17:00  /  Sob  9:00 - 13:00

Ślub i wesele

Wyświetlanie 1–28 z 38 wyników

Dekoracje weselne - dlaczego przygotowanie listy kontrolnej ma znaczenie?


Planując swój ślub, chcesz mieć pewność, że wszystko będzie perfekcyjnie dopracowane. Niestety w ferworze przygotowań możesz przeoczyć kilka rzeczy i przypomnieć sobie o nich dopiero wtedy, gdy jest już dość późno. Jeśli jednak masz listę kontrolną takich elementów, możesz przejść przez cały proces płynnie i przyjemnie. Wykorzystaj takie podejście nie tylko w odniesieniu do najważniejszych kwestii, ale też tych odrobinę drugoplanowych, jak dekoracje na ślub i wesele sklep - a oszczędzisz sobie wiele stresu.

 

Dekoracje na ślub i wesele a lista kontrolna


Listy kontrolne pomogą Ci usprawnić wszystko, co związane z organizacją tego ważnego dnia i z pewnością również odnosi się to wystroju sali weselnej i kościoła. W końcu skoro ślub planuje się mieć tylko raz w życiu, sensowne jest, abyś mocno się zastanowić nad wszystkim jeszcze przed rozpoczęciem tego procesu. Jeśli coś przeoczysz, niezwykle trudno będzie Ci wprowadzić poprawki lub dodać dodatkowe elementy, nawet jeśli chodzi o dodatkowe balony na ślub i wesele sklep, które przecież muszą być dopasowane do całości.

 

Ślubne dekoracje - co powinno znaleźć się na liście kontrolnej?


- pudełko/szkatułka na obrączki,
- dekoracja samochodu,
- dekoracja kościoła,
- ozdoby stołu weselnego i całej sali,
- podziękowania dla rodziców, świadków i gości,
- winietki z nazwiskami gości.

Aby mieć pewność, że Twój ślub będzie wyglądał tak, jak sobie to wyobrażałeś przez te wszystkie lata, utworzenie listy kontrolnej przed ślubem pomoże Ci utrzymać wszystko w porządku.