Twoje zamówienie

kontakt@siostrydekorantki.pl

Pn-Pt  9:00 - 17:00  /  Sob  9:00 - 13:00

1 urodzinki

Wyświetlanie 1–28 z 77 wyników

Jaki motyw dekoracji na roczek będzie strzałem w dziesiątkę? Sprawdźmy!


Pierwsze urodziny dziecka są niesamowicie doniosłym wydarzeniem! W końcu to wtedy maleństwo staje się już pełnoprawnym niemowlęciem, co warto uczcić w otoczeniu przyjaciół i rodziny. Świętuj zatem roczek swojego ukochanego dziecka w wielkim stylu, a warto to zrobić posiłkując się fajnym motywem przewodnim dla przyjęcia urodzinowego - takim, który pasuje do jego upodobań i Twojej estetyki.

 

Dekoracje na roczek - nie masz pomysłu na motyw?


Aby Cię zainspirować i sprawić, abyś mogła łatwiej dobrać dekoracje na roczek sklep - wybraliśmy do tego artykułu przykład należący do najbardziej urzekających pomysłów na motyw - popularny i szalenie efektowny.

 

Baśniowy roczek w królewskiej odsłonie


Niezależnie od tego, czy wybierzesz baśniową scenerię z mnóstwem elementów inspirowanych pałacami, czy też bardziej sezonową np. z motywami płatków śniegu i cukrowej krainy skąpanej w bieli - ten kierunek zawsze się sprawdzi, zwłaszcza jeśli wymarzyła Ci się luksusowa stylistyka pierwszych urodzin dziecka.

 

Jak ograć ten motyw urodzinowy?


- W przypadku dziewczynki sprawdzi się mnóstwo kwiatów, blasku i tiulu.
- Gdy chodzi o chłopca - postaw na balony na roczek sklep i elementy rodem z zaczarowanego lasu.

Alternatywnie, jeśli roczek wypada w cieplejsze miesiące - skup się na wersji skąpanej w złocie. Słoneczna żółć, biel i pasujące do tego zawsze i wszędzie pastele lub jasne odcienie to idealna paleta przy tej okazji. Stwórz dekorację stołu i balonowy łuk pasujący do tortu stojącego pośrodku, podawaj lemoniadę oraz przekąski. Taki temat przewodni jest też bardzo uniwersalny - sprawdzi się w przypadku chłopca, jak i dziewczynki.