Twoje zamówienie

kontakt@siostrydekorantki.pl

Pn-Pt  9:00 - 17:00  /  Sob  9:00 - 13:00

Chrzest Święty

Wyświetlanie 1–28 z 49 wyników

Dekoracje na Chrzest Święty - zbędny wydatek czy ważny element całości?


Ze względu na znaczenie chrztu świętego w życiu człowieka, katolickie rodziny starają się uczestniczyć w tej uroczystości w najpełniejszy możliwy sposób. W przypadku rodziców, zwłaszcza tych, którzy zostali nimi po raz pierwszy - wszystko od ubranka dziecka po dekoracje na chrzest sklep - musi być idealne i dobrze skoordynowane. Niektórzy nawet zatrudniają specjalistów od organizacji takich wydarzeń (!), jeśli mieści się to w ramach zaplanowanego budżetu.

Tutaj chcemy skupić się na dekoracjach dedykowanych dla tej uroczystości i w związku z tym mamy dla Ciebie kilka pomysłów.

 

Dlaczego warto pomyśleć o dekoracjach na Chrzest Święty?


Chrzest oznacza wejście do Kościoła. Jest to pierwszy sakrament, jakiego człowiek musi doświadczyć, aby zostać członkiem wspólnoty. Chociaż przeżywanie chrztu w wieku dorosłym jest obecnie powszechne, ludzie zazwyczaj przystępują do tego sakramentu w ciągu pierwszych miesięcy życia.

Na jakie dekoracje na Chrzest Święty postawić?


- balony foliowe,
- świeczki ozdobne,
- tematyczne kubeczki i inne naczynia,
- słomki papierowe,
- kwiaty,
- girlandy,
- białe obrusy,
- inne ozdoby z religijnym motywem.

Niezależnie od tego, kiedy dana osoba doświadczy tego sakramentu, jedno jest pewne - warto to wydarzenie właściwie celebrować, a dodatki takie jak balony na chrzest sklep mocno w tym pomagają i podkreślają wyjątkowy charakter uroczystości.

Nade wszystko w końcu najlepszym wskaźnikiem tego, że wydarzenie jest doniosłe, dobrze przemyślane i równie świetne zorganizowane są właśnie dekoracje - pasujące do celu uroczystości i tematu oraz posiadające dobry motyw kolorystyczny. Powodzenia!